Rebuild 3: Gangs of Deadsville zadebiutowało na rynku mobilnym

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.09.2015, 01:09


Kategorie: Aktualności


Po Niejeden miesiącach intensywnych beta testów doczekaliśmy się Nareszcie premiery mobilnej wersji Rebuild 3: Gangs of Deadsville, Wobec tego następnej odsłony udanej serii strategii ekonomicznych, w których zarządzamy miasteczkami w świecie opanowanym Via epidemię zombiaków.

Gra dostępna jest na systemy iOS plus Cyborg i na obydwu platformach kosztuje 20 złotych. Jest to jednocześnie odosobniony Sytuacja mobilnej strategii ekonomicznej, która Ale skąd posiada żadnych mikropłatności.

Rebuild 3: Gangs of Deadsville przenosi nas w postapokaliptyczne tło świata zniszczonego Za przyczyną pojawienie się żywych trupów. W momencie rozpoczęcia akcji gry Stosunki ulega już powolnemu uspokojeniu. Ocaleli Naród wciąż muszą walczyć o życie każdego dnia, Minus jednocześnie mogą już zacząć myśleć o odbudowie cywilizacji. W stronę zrealizowania tego celu wybierają spośród swoich szeregów wodza (w tej roli my), który otrzymuje Zadanko stworzenia dla nich bezpiecznego schronienia, a najlepszym na to sposobem jest przywrócenie jednego z miasteczek.

Gra jest klasyczną strategią ekonomiczną o zarządzaniu miastem, którą wzbogacono elementami survivalowymi. Odpoczynek toczy się na terenie zniszczonej mieściny i musimy ją prowincja po dzielnicy i obiekt (mieszkalny, biurowy itd.) po budynku odzyskać. Z tego powodu W praktyce Wykluczone budujemy Tu nowych struktur. W miejsce tego czyścimy z zombiaków już istniejące konstrukcje, fortyfikujemy je, a następnie oddajemy W kierunku użytku dla naszej społeczności.

Świat, w którym toczy się Interwencja wciąż jest niebezpiecznym miejscem i zombiaki Pod żadnym pozorem są jedynym zagrożeniem. Musimy więc dbać o to, Byle podwładni Takiego zmarli z powodu głodu Czy (też) chorób tudzież chronić ich przed bandytami. Jednocześnie Trik symuluje energicznie zmieniającą się sytuację wewnątrz naszej społeczności i jeśli Wcale sprawdzimy się w roli burmistrza to może nas czekać bunt. Zabawę wzbogacają elementy przygodowe. Cóż jeden Epoka musimy podejmować ciężkie decyzje moralne, a elekcja te Nareszcie doprowadzają kampanię W kierunku jednego z kilku alternatywnych finałów.


Tagi: gramynawynos.pl gry gry strategiczne Rebuild: Gangs of Deadsville AND iOS
Zostaw komentarz: