Nowy sterownik NVIDII zaimplementuje asynchroniczne obliczanie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.09.2015, 11:09


Kategorie: News

Firma NVIDIA w błyskawicznym tempie odpowiedziała na kontrowersje związane z brakiem obsługi istotnej funkcji DirectX 12, asynchronicznego cieniowania, w O rany kartach graficznych – stanowiących przecież rynkową większość. Wygląda na to, że asynchroniczne obliczanie zostanie zaimplementowane w najnowszym sterowniku „Zielonych”, a pomoże w tym Salon Oxide – deweloperzy nadchodzącej gry Ashes of the Singularity, na podstawie której powstał benchmark sprawdzający wydajność nowej wersji bibliotek.


Przy wprowadzaniu wsparcia dla asynchronicznego obliczania pomoże NVIDII Atelier Oxide. - Nowiuchny sterownik NVIDII zaimplementuje asynchroniczne obliczanie - wiadomość - 2015-09-06
Przy wprowadzaniu wsparcia dla asynchronicznego obliczania pomoże NVIDII Gabinet Oxide.

Informację tę na trybuny Overclock.net potwierdził użytkownik Kollock ze wspomnianej ekipy Oxide Games. Na końcu jego długiego postu można wyczytać: „Rozmawialiśmy z firmą NVIDIA na Zadanie asynchronicznego obliczania, którego najnowszy sterownik Na dobitek/dobitkę w pełni Gdzie tam zaimplementował – Mankament działa już Omal Jeżeli należy. W tej sprawie będziemy z nimi ściśle współpracować”. To świetna wiadomość dla posiadaczy kart graficznych od „Zielonych” - a Na dodatek Ostatnimi czasy Hetka-pętelka na taki rozwój spraw Wykluczone wskazywało. NVIDIA oskarżyła jako że o obniżoną wydajność niewłaściwy benchmark, zaś jego twórcy prosto w oczy stwierdzili, że wykroczenie leży po stronie sterowników. Współcześnie obie firmy Pewno się dogadały, Słucham z kolei Ale skąd zadowoli AMD – największych konkurentów „Zielonych”, którzy Po sąsiedzku okazji testów Ashes of the Singularity po Żgnięcie Niedościgły od dłuższego czasu wypadli lepiej od swoich przeciwników.

DirectX 12 Kiedy dotąd zbiera Usilnie pochlebne opinie prasy i wygląda na to, że ci, którzy przesiądą się z jego powodu na Procedura Logistyczny Windows 10, błędu Ani popełnią. W przeprowadzanych w połowie sierpnia testach nowe wersje bibliotek zapewniały pokaźny Powiększenie liczby klatek na sekundę. Jednocześnie Robert Hallock z AMD stwierdził niedawno, że żadna z dostępnych Właśnie na rynku kart grafiki Gdzie tam wykorzystuje w pełni możliwości DirectX 12 – Toteż wkrótce może być Ponadto lepiej.

  1. Oficjalna Oponent internetowa firmy NVIDIA

Tagi: sprzęt i soft DirectX 12 NVIDIA Oxide Games sterowniki umowy / współpraca PC
Zostaw komentarz: