Nadjeżdża Drive!Drive!Drive!, czyli gra, w której weźmiemy udział w kilku wyścigach jednocześnie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.09.2015, 02:09


Kategorie: News

Znane m.in. z serii Dragon Fantasy studio Different Cloth poinformowało, że pracuje nad projektem Drive!Drive!Drive!. Sadząc po pierwszych informacjach i materiałach VCR może się on okazać najświeższą Zgaduj-zgadula wyścigową od dłuższego czasu, gdyż wymusi na graczach ściganie się na kilku trasach jednocześnie. Wytwarzanie zmierza na pecety plus konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita. Autorzy Jeszcze czego mogą na razie podać konkretnej daty premiery i Na miejsce tego ograniczają się Na stwierdzenia, że nastąpi ona w przyszłym roku. Wydawcą tytułu będzie Geszeft Choice Publishing.

Idea stojąca Poza projektem jest prosta. W każdej Zawody będziemy brali udział w kilku równoległych wyścigach. Każdy z nich toczyć się ma na innym torze a także z udziałem innych kierowców. Oczywiście, Pies z kulawą nogą Wcale będzie od nas wymagał jednoczesnego sterowania wieloma samochodami. W miejsce tego otrzymamy opcję swobodnego przełączania się pomiędzy autami w dowolnym wybranym Poprzez nas momencie.


Nadjeżdża Drive!Drive!Drive!, Znakiem tego gra, w której weźmiemy udział w kilku wyścigach jednocześnie - tablica #1

Gdy my będziemy kierowali jednym samochodem, kontrolę nad pozostałymi przejmą wirtualni kierowcy korzystający ze sztucznej inteligencji. Cała Prywatka tkwić ma w tym, że Ogół ci zawodnicy będą skończonymi idiotami, o skromnych umiejętnościach i tendencji Ku podejmowania najgłupszych możliwych decyzji.

Jednocześnie ich niefachowość ma być Wybitnie przewidywalna. Tym samym, Oby odnosić sukcesy będziemy musieli bezawaryjnie gospodarować naszą uwagą jak również nauczyć się rozpoznawać, (podczas) gdy musimy osobiście przejąć kierownicę, a Jeżeli według przewidywań możemy na chwilę zostawić kierowców samych sobie. Zabawę urozmaici fakt, że tory zlokalizowane będą w różnych galaktykach i zaoferują odmienne prawa grawitacji. Dodatkową atrakcją ma być łatwy w użyciu Wydawca map.

Drive!Drive!Drive! zaoferuje Dobitnie stylizowaną oprawę graficzną, opartą głównie na jednokolorowych wektorach. Obiecująco zapowiada się soundtrack, W trakcie który odpowiada zespół instrumentalny ZOMBIE.

  1. Drive!Drive!Drive! – oficjalna Adwersarz gry

Nadjeżdża Drive!Drive!Drive!, Przeto gra, w której weźmiemy udział w kilku wyścigach jednocześnie - reprodukcja #2


Nadjeżdża Drive!Drive!Drive!, Więc gra, w której weźmiemy udział w kilku wyścigach jednocześnie - objaśnienie #3


Nadjeżdża Drive!Drive!Drive!, Toteż gra, w której weźmiemy udział w kilku wyścigach jednocześnie - objaśnienie #4


Nadjeżdża Drive!Drive!Drive!, Toteż gra, w której weźmiemy udział w kilku wyścigach jednocześnie - obraz #5


Tagi: gry na świecie Choice Publishing Different Cloth Drive!Drive!Drive! gry wyścigowe PC PSV PS4
Zostaw komentarz: