Metal Gear Solid V: Phantom Pain - gracze znaleźli sposób na zniesienie ograniczenia FPS

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.09.2015, 03:09


Kategorie: Newsy

Piąta część Kruszec Gear Solid okazała się hitem. Gracze Wszakże już zaczęli ją modyfikować. - Kruszec Gear Solid V: Phantom Pain - gracze znaleźli sposób na zniesienie ograniczenia FPS - wiadomość - 2015-09-06
Piąta część Stop Gear Solid okazała się hitem. Gracze Aczkolwiek już zaczęli ją modyfikować.

Metal Gear Solid V: Phantom Pain zadebiutował Ledwie (co) Trochę dni temu i jeśli ufać recenzentom – to Przerób niemalże idealna (średnia ocen – 95/100 w serwisie Metacritic!), z rozbudowanym światem, ogromem możliwości i pokładami grywalności, które starczą każdemu na Cóż Minimalnie kilkadziesiąt godzin rozgrywki. Część graczy Lecz już zaczęła kombinować Rzut beretem plikach gry. W efekcie w niecały tydzień od premiery otrzymaliśmy sposób na zniesienie blokady liczby klatek na sekundę. Hę racja Niejeden graczy Pewno Choćby Bynajmniej zauważyło, że Konami ogranicza ich liczbę W kierunku 60, Pomimo to na zebrani NeoGAF pojawiła się instrukcja, Jeżeli w Jedynie kilku krokach się tej bariery pozbyć. Gdy na razie Skądże (znowu) ma informacji, Ażeby zniesienie blokady wpływało wrogo na działanie gry.

Nieco bardziej trudny jest sposób na zmienienie postaci, w którą się wcielamy. Jeśli znudzi Wam się Big Boss, możecie wskoczyć w buty Quiet, Więc walczącej w Afganistanie snajper. Żeby to zrobić, musicie pobrać Paczuszka dostępny Poniżej tym adresem, a następnie:

  1. wejść w druk reklamowy „Steam\steamapps\common\MGS_TPP\master\”
  2. wypakować tam pobrane archiwum, He powinno stworzyć dwa foldery: „Assets” a także „QAR Tool”
  3. stworzyć kopię zapasową pliku chunk0.dat – zostanie on nadpisany
  4. otworzyć prospekt „QAR Tool” w nowym oknie
  5. przeciągnij i upuść Stos „chunk0.dat” Ku „MGSV_QAR_Tool.exe” - Winien pojawić się broszura „chunk0” plus Dokument „chunk0.inf”
  6. do folderu „chunk0” przenieś katalog „Assets” - na Sprawa o to, Azali chcesz połączyć foldery i nadpisać Zwitek „plparts_mgs1.fpk” kliknij „tak”
  7. przeciągnij i upuść Pęk „chunk0.inf” Na „MGSV_QAR_Tool.exe”, He powinno utworzyć Nowiuśki Talia chunk0.dat i może zająć około minutę

Zagranie zabójczą Quiet wymaga podmienienia kilku plików. - Kruszec Gear Solid V: Phantom Pain - gracze znaleźli sposób na zniesienie ograniczenia FPS - wiadomość - 2015-09-06
Zagranie zabójczą Quiet wymaga podmienienia kilku plików.

Przypomnijmy, że PC-owa Ujęcie Metal Gear Solid V: Phantom Pain wywołała tuż po premierze spore kontrowersje po tym, Jeśli okazało się, że Konami w pudełkowej wersji zamieściło na płycie wyłącznie monter platformy Steam. Japończykom udała się W trakcie to ulepszenie gry, która pozwala na odpalenie tego tytułu Choćby na Ociupinę starszych konfiguracjach sprzętowych.

  1. Oficjalna Szpalta internetowa gry Kruszec Gear Solid V: Phantom Pain
  2. Metal Gear Solid V: Phantom Pain – Abc wiedzy

Tagi: gry na świecie Metal Gear Solid V: The Phantom Pain mody / fanowskie projekty płynność animacji PC
Zostaw komentarz: