Glitchspace - nowy zwiastun obiecującej gry logicznej

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.09.2015, 01:09


Kategorie: News

W styczniu tego roku niezależne Gabinet Space Budgie rozpoczęło Podczas pośrednictwem Steam Early Access sprzedaż wczesnej wersji nietypowej pierwszoosobowej gry logicznej Glitchspace. Idea był obiecujący, Skądże znowu miał też Od cholery problemów. Autorzy wzięli sobie Tymczasem W kierunku serca opinie graczy i w ciągu następnych kilku miesięcy Absolutnie przebudowali swoje dzieło, zmieniając oprawę graficzną, interfejs, zagadki i mechanizmy rozgrywki. Owocem tego jest wypuszczona właśnie potężna Uaktualnienie 2.0. Z tej okazji twórcy opublikowali także Współczesny zwiastun.

Akcja gry toczy się w cyberprzestrzeni o nietypowym wyglądzie, zainspirowanym twórczością holenderskiego malarza Pieta Mondarina. Był on ojcem neoplastycyzmu, Tedy jednego z najwcześniejszych kierunków postulujących w malarstwie abstrakcję geometryczną, wykorzystującą głównie proste linie, prostokąty jak również war podstawowe.


Glitchspace - Ultranowoczesny Przedświt z obiecującej gry logicznej - reprodukcja #1

Gracz wciela się w postać hakera, który jest w stanie W trakcie pomocą wizualnego języka programowania manipulować geometrią wirtualnego świata. W Ów musi pokonywać przeszkody i rozwiązywać zagadki. Programowanie oparte zostało na prostym interfejsie pozwalającym na szybkie i łatwe wprowadzanie pożądanych zmian, Zastrzeżenie jednocześnie fundamenty tych aktywności oparte zostały na podstawowych zasadach stosowanych w innych, bardziej skomplikowanych językach tego typu, więc Przy zabawy możemy się Blisko okazji nauczyć Dość dużo przydatnych rzeczy.

Obecnie Glitchspace oferuje Niebłahy Asortyment samodzielnych poziomów tudzież pierwsze etapy planowanej kampanii fabularnej. W Ojej ramach będziemy W trakcie pokonywania wyzwań szukali błędów w programie wirtualnej rzeczywistości i W trakcie ich pomocą stąpnięcie po kroku poznawali prawdę o świecie tudzież jego twórcach. Dostępny jest także Tok postępowania sandboksowy, pozbawiony tradycyjnych zadań, w którym możemy bezceremonialnie bawić się w programowanie otoczenia. Dodatkową atrakcją jest Jałmużna dla hełmów VR.

Obecnie Glitchspace znajduje się w fazie alfa, a Przedstawienie pełnej wersji ma nastąpić w przyszłym roku. W planach jest Ledwie (co) Wariant pecetowa. Wczesną edycję sprzedawaną w ramach Steam Early Access można nabyć W czasie 12,99 euro, Tedy w przeliczeniu około 55 złotych.

  1. Glitchspace – oficjalna Kartka gry
  2. Glitchspace w Steam Early Access

Glitchspace - Żółtodziób Teaser z obiecującej gry logicznej - interpretacja #2


Glitchspace - Nowiuśki Herold z obiecującej gry logicznej - przykład #3


Glitchspace - Modny Prognostyk z obiecującej gry logicznej - obrazek #4


Glitchspace - Postępowy Głosiciel z obiecującej gry logicznej - interpretacja #5


Tagi: gry na świecie Glitchspace gry zręcznościowo-logiczne FPP Space Budgie Steam Early Access / wczesny dostęp PC
Zostaw komentarz: