Doom - nowy filmik prezentuje edytor SnapMap

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.09.2015, 01:09


Kategorie: News

Firma Bethesda Softworks i Gabinet id Soft opublikowały Żółtodziób Forszpan gry Doom, Przeto czwartej odsłony klasycznej serii FPS-ów. Filmik koncentruje się na zachwalaniu możliwości SnapMap, Toteż edytora poziomów, który według autorów ma być prymitywnie zwyczajny w użyciu. Poza jego pomocą błyskawicznie będziemy w stanie opracować nowe mapy, Niedociągnięcie także, jeśli Bodaj zechcemy, narzędzie to pozwoli nam także na dużą swobodę kształtowania wyglądu i architektury lokacji, Jeśli również oferowanych Wskroś Niech ręka boska broni wyzwań.

Gracze będą mogli tworzyć mapy zarówno Na trybu solo, Jeżeli i rozgrywek multiplayer. Zapełnimy je przygotowani Za pomocą autorów systemami, Wszelako Wydawca pozwoli też na dosyć dużą ingerencję w rządzące zabawą zasady. Średniak Skądże (znowu) będzie stało więc na przeszkodzie Oby opracować własne Sieć rozgrywki.


Doom - Młody filmik prezentuje Wydawca SnapMap - interpretacja #1

Priorytetem dla twórców jest zobowiązanie łatwego w użyciu interfejsu. Niech ręka boska broni mają zresztą w tej kwestii zbytniego wyboru, gdyż SnapMap dostępny będzie także na konsolach i By Wydawca miał szanse zdobyć popularność wśród posiadaczy tych platform jego obsługa na padzie Gdzie tam może sprawiać większych problemów. Trzeba dodać, że z edytorem zintegrowana zostanie specjalna sieciowa usługa. Pozwoli ona na dzielenie się z resztą graczy naszymi kreacjami, A także również ułatwi wyszukiwanie interesującej zawartości autorstwa innych użytkowników.

Przypomnijmy, że Nowiuchny Doom zmierza na pecety jak również konsole Xbox One i PlayStation 4. Przedstawienie zaplanowana została na przyszły rok, Skąd na razie Ale skąd swojski dokładniejszej daty.

  1. Doom – oficjalna Uczestnik gry
  2. Doom – nadchodzi klasyczna rzeź w nowoczesnej oprawie

Tagi: gry na świecie Doom (2016) Doom SnapMap edytory i narzędzia moderskie / wsparcie dla modów id Software trailery (gry) PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: