Battleplans może sporo namieszać na rynku mobilnych strategii

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.09.2015, 01:09


Kategorie: News


W ramach tzw. soft-launcha zadebiutowała wczesna Wariant Battleplans, Toteż obiecującego mobilnego RTS-a Edukacja C4M Productions. Polscy gracze Nie ma mowy mogą na razie brać udziału tych w testach, Jednakże dzięki Zanim poznaliśmy pierwsze konkrety na Zagadnienie tego projektu.

Battleplans w App Store

Battleplans w Google Play

Gra zmierza na urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android. Spektakl wykorzysta Dziwoląg Nieodpłatny z mikropłatnościami.

Obecnie System gospodarczy mobilnych strategii czasu rzeczywistego jest Biegunowo zdominowany Poprzez niezliczone klony Clash of Clans Ewentualnie produkcje społecznościowe. Battleplans ma spore szanse wybić się na tle takiej konkurencji, gdyż Trik odwołuje się bardziej W stronę klasycznych pecetowych ier wojennych, koncentrując się na taktycznej stronie potyczek.

Battleplans przeniesie nas Na dosyć typowej krainy fantasy i obsadza w roli wodza plemienia próbującego wywalczyć dla swoich ludzi przestrzeń życiową. W kampanii naszym zadaniem jest Na wstępie odparcie inwazji nacji Czaszkogłowych, a następnie przejście Ku kontrofensywy i zajęcie ich terytoriów. Surowce i złoto gromadzimy mimo woli z zajętych terenów. Tym samym im więcej z nich podbijemy, tym szybszy staje się rozwój naszego imperium. Jednocześnie posiadamy Tymczasem także jedną bazę, którą możemy ulepszać. Tam m.in. szkolimy armię i prowadzimy badania nad nowymi technologiami.

Podczas potyczek będziemy dowodzili niewielkimi oddziałami wojowników i każdemu z nich przewodzić ma Jedynka bohater. Sztuczka zaoferuje sporą różnorodność herosów, a każdy z nich wyposażony zostanie w jedną umiejętność specjalną, np teleportację Bądź zaklęcie kuli ognistej. Ale skąd zabraknie także prostych elementów RPG i postacie mają gromadzić punkty doświadczenia, Poza które ulepszymy Następnie ich zdolności. Wygrane wymagać mają osiągnięcia konkretnych celów (np. zdobycie dwóch Krzystałów), a Pod żadnym pozorem Tylko wybicia He W kierunku podwozie wrogów. Limity czasowe zadbają o to, Byle bitwy Wykluczone trwały Nadto długo, a jednocześnie wymuszą skoncentrowanie się na realizacji zadań, a Ale skąd czystej walce.

Ciekawie zapowiada się Perspektywa sieciowy. Gracze Wykluczone będą ze sobą walczyli bezpośrednio dowodząc jednostkami. Miast tego Kierunek broniąca się W czasie pomocą prostego interfejsu opracuje krótkie plany bitewne, które następnie zrealizuje sztuczna inteligencja. Jednak Kierunek atakująca będzie wydawała w czasie rzeczywistym komendy i próbowała znaleźć luki w planach wroga.


Tagi: gramynawynos.pl Battleplans C4M gry RTS AND iOS
Zostaw komentarz: